Leto s členmi Slovenského komorného orchestra B. Warchala

V letných mesiacoch uvedú členovia Slovenského komorného orchestra Bohdana Warchala /um. vedúci Ewald Danel/  koncerty v slovenských mestách. Komorná hudba v ich interpretácii spríjemní horúce prázdninové dni.

Na úvod to bude koncert v kúpeľnom meste Piešťany, ktorý zaznie dnes večer /2. 7. 2008/Dome umenia . Program z diel J. S. Bacha, W. A. Mozarta, E. SuchoňaB. Bartóka uvedú o 19,30 h.

pondelok 6. júla vystúpi Slovenský komorný orchester Bohdana WarchalaKomorný zbor Konzervatória  Bratislava /zbormajster Dušan Bill/ s barytonistom Martinom BabjakomTerchovej.   Koncert sa uskutoční v rámci 19. ročníka Cyrilometodejských dní. Bohatý program zaznie v Kostole sv. Cyrila a Metoda, ktorý je skutočnou architektonickou dominantou tejto malebnej doliny.

sobotu 26. 7. otvoria členovia komorného orchestra 63. ročník festivalu komornej hudby HUDOBNÉ LETO TRENČIANSKE TEPLICE. Návštevníci koncertu si vypočujú diela

J. S. Bacha, E. Suchoňa, J. N. HummelaI. Zeljenku. Koncert sa bude konať v Kúpeľnej dvorane19,00 h.

sobotu 16. augusta  sa predstavia Warchalovci opäť v Piešťanoch,Hudobnom pavilóne Harmony, kde o 19,00 h zaznejú v ich interpretácii diela majstrov od baroka a až po súčasnosť.