Konzervatoristi sa predstavia v Slovenskej filharmónii

stredu 21. februára  bude Koncertná sieň Slovenskej filharmónie patriť mladým umelcom z bratislavského konzervatória. V rámci koncertného cyklu Junior – pre mladých sa opäť predstavia študentské telesá tentokrát  členovia Symfonického orchestra Konzervatória v Bratislave a Speváckeho zboru Konzervatória v Bratislave /zbormajsterka Iveta Viskupová/.

Smútočná hudba pre violu a sláčikový orchester  Paula Hindemitha,  Koncert pre husle a orchester č. 1 g mol op. 26 Maxa Brucha  Rekviem d mol WAB 39 Antona Brucknera uvedú mládežnícke telesá pod taktovkou Júliusa Karabu. Sólistami večera budú poslucháči Konzervatória v Bratislave:   Juraj Tomka, viola,Lucia Baráthová, husle, Eva Melichariková, soprán,Judita Nagyová, alt,Csaba Kotlár, tenor a Tomáš Šelc, bas Koncert sa uskutoční o 19.00 h.