Aktuality a novinky


Dva online koncerty s Danielom Raiskinom, šéfdirigentom Slovenskej filharmónie

_BRENKUS c 7913

Nasledujúce aprílové symfonické koncerty odohrá  Slovenská filharmónia  pod taktovkou  šéfdirigenta Daniela Raiskina. Sólistami dvoch piatkových večerov budú mladí slovenskí umelci – 1. koncertný majster Slovenskej filharmónie Jarolím Emmanuel Ružička a slovenská klaviristka Jordana Palovičová. V naštudovaní Daniela Raiskina zaznejú diela viacerých autorov – Pēterisa Vasksa, Eugena Suchoňa, Carla Nielsena, Antonína Dvořáka, Jána Cikkera a Alexandra Glazunova. Koncerty v priamom prenose môžete sledovať na stream.filharmonia.sk v piatok 16. a 23. apríla 2021 o 19.00 h.
Čítať viac…


(Bez názvu)

sme stále s vami

Počas nadchádzajúcich dní a týždňov vás pozývame do nášho online archívu.
Nájdete tu množstvo koncertov z našich sezón.

Sme stále s vami!


POKLADNICA SF

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vážení abonenti a návštevníci koncertov,

Pokladnica Slovenskej filharmónie je v týchto dňoch vzhľadom na aktuálnu epidemiologickú situáciu do odvolania  ZATVORENÁ.

Náhrada alikvotnej čiastky z ABONENTIEK na  72. sezónu SF 2020/2021 bude zohľadnená pri výmene abonentiek na ďalšiu sezónu, prípadne bude možné jej vrátenie na konci sezóny – v  júni 2021.

Nárok na vrátenie vstupného zo zakúpených vstupeniek ZRUŠENÝCH koncertov si môžete uplatniť po opätovnom otvorení Pokladnice SF.  (prosíme predložiť zakúpené vstupenky).

Čítať viac…

Prejsť na sekciu Aktuality a novinky →